III PRZEDSZKOLNY DZIEŃ RODZINY W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR1 W BOCHNI

Data dodania: 21.06.2011
zobacz wszystkie »
A | A | A

W dniu 09.06. 2011 r. w Miejskim Przedszkolu nr1 został zorganizowany III Przedszkolny Dzień Rodziny, który miał formę Pikniku.

Celem organizacji tej imprezy była integracja rodziców i dzieci z przedszkolem, otwarcie przedszkola na potrzeby środowiska lokalnego oraz uczczenie takich Świąt, jak: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.

Jak co roku święto to cieszyło się dużym zainteresowaniem rodziców dzieci, a u naszych przedszkolaków wywoływało fale entuzjazmu. Na ten rok zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci w tym m. in.: dmuchany zamek do skoków, dmuchana zjeżdżalnia, jazda na kucykach, konkursy z nagrodami, pokaz sekcji MDK- aikido, pokazy akrobatyczne i wspólna zabawa przy muzyce, wspólne grillowanie oraz zabawy plenerowe na przedszkolnym placu zabaw.

Plany niestety troszkę zepsuła nam pogoda, do której musieliśmy dostosować program. Część planowanych atrakcji udało nam się zrealizować wewnątrz budynku, z kolei inne zostały przeniesione na 16.06.2011 i w ten sposób z jednej imprezy powstały dwie.

Do organizacji imprezy zostali zaangażowani rodzice, którym P. Dyrektor przedszkola złożyła ciepłe słowa podziękowań. W sposób szczególny podziękowano Przedstawicielom Rady Rodziców, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację kolejnej imprezy, poszukiwanie sponsorów i byli inicjatorami tegorocznej uroczystości początkiem września prosząc dyrektora o jej kontynuowanie.

Za ciepło pomocnej dłoni podziękowano sponsorom imprezy w tym m. in. Urzędowi Miasta- biuro promocji projektu: „Bocheńskie przedszkolaki inwestycja w przyszłość”, Krytej Pływalni w Bochni, Miejskiemu Domu Kultury i wielu innym Darczyńcom, którzy często pragnęli pozostać anonimowymi.

Bochnia, 20.06.2011 r.
Agnieszka Rodzaj